یادداشت‌های اعضا

ارسال یادداشت                 

فضای مجازی، فنای حقیقی!/رضا عیوضی/شعبه قم

فضای مجازی، فنای حقیقی!

یاد دوران غارنشینی به‌خیر! عجب دوران پرخاطره‌ای بود، بزرگترها دور هم یک لقمه نان و دایناسور می‌خوردند، بچه‌ها با تمساح‌های خانگی بازی می‌کردند، زوج‌های جوان به فکر غار مستقل بودند و خلاصه اعضای جامعه بدون هیچ فشار و استرسی به ادامه زندگی مشغول بودند... حیف که زود گذشت؛ اما چه کنیم که این روزها فضای مجازی بلای جان خانواده‌ها شده است. من عمیقا معتقدم فضای مجازی درصددِ نیست و نابود کردن فرهنگ و مقدسات ما ایرانی‌هاست.

دوباره دیدم‌ات!/رضا عیوضی/شعبه قم

دوباره دیدم‌ات!

چه شکوهی بیش‌ از این؟

با پای خودت رفته‌ای و حالا داری روی دوش مردم برمی‌گردی!

اما هنگامه‌ای که تو را می‌آوردند به شهر، چه کسی را بود جرات لحظه‌ای نگاه در چشم‌های آن کودک خردسال؟

شیفته خدمت یا تشنه قدرت!/مهدی گروسی/شعبه خرمدره

 این جمله زیبای شهید بهشتی را باید با آب طلا نوشت که فرمود:"ماشیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت"

انتخابات مجلس خبرگان ومجلس شورای اسلامی نزدیک است.انتخاباتی که از جهات مختلف حایز اهمیت فراوانی است و می طلبد تا با دقت کافی نماینده مورد نظر انتخاب گردد.باید فردی را انتخاب کنیم که شیفته خدمت باشد نه تشنه قدرت،ولایی باشد نه جناحی،از ساکتین ومردودین فتنه نباشد،انقلابی باشد نه منافق و نفوذی،شجاع باشد نه ترسو،دلسوز خلق الله باشد،اندیشه اسلامی داشته باشد نه اندیشه سکولار.اسلامگرا باشد نه غربگرا،دلبسته خدا باشد نه کدخدا،خدا را حلال مشکلات بداند نه کدخدا را،مومن ومتدین باشد و...

ابراز نگرانی گوگل مپ از ادامه قطع روابط دیپلماتیک کشورها با ایران!/رضا عیوضی/شعبه قم

با قلبی مملو از آکندگی، در میان بهت و حیرت با خبر شدیم امروز یکی از تاثیرگذارترین و بزرگترین جزایر منطقه (بزرگی که به وسعت نیست، به شکمه شکم!) با هدف بوووووووووق برای عربستان(قاعدتا با هدف پاچه‌خواری)(مراقب افکار خود باشید!)، رابطه سیاسی خود با ایران را قطع کرد و از دیپلمات‌های ایرانخواست سریع فعل رفتن از بحرین را صرفکنند!

9 دی نشانه مقبولیت وکارآمدی ولایت فقیه/مهدی گروسی/شعبه خرمدره

9 دی نشانه مقبولیت و کارآمدی ولایت فقیه است. اگر فتنه 88 در هر کشور دیگری به جز ایران اسلامی اتفاق می افتاد قطعا براندازی حکومت را در پی داشت اما در حکومت اسلامی ایران،به فضل الهی و به برکت وجود "ولایت فقیه" تمامی نقشه ها و طراحی های بسیار پیچیده دشمنان داخلی وخارجی نقش بر آب شد.

نقشه های شوم سیاسی/مهدی گروسی/شعبه خرمدره

جریان فتنه ونفاق که در 9دی سیلی محکم و تو دهنی سختی از ملت بصیر ایران خورد و ماهیت ضدینی آن با هلهله و حمله به عزاداران حسینی وشعار "نه شرقی،نه غربی،جمهوری ایرانی"عیان شد وماهیت ضد ولایی خود را با شعار "مرگ برضد ولایت فقیه" و...رو کرد این روزها در صدد فتنه اکبر و بزرگتر وپیچیده تر و دقیقتر وجدیدتری است.

مسابقه بیست سوالی/رضا عیوضی/شعبه قم

علی اکبر ناطق نوری درحالی که اخیرا به اعتدال و میانه‌روی معنی تازه‌ای بخشیده، گفته است: یک عده انسان بی حساب و کتاب و تندرو می‌گویند خط قرمزها رعایت نشده و به فرمایشات امام و رهبری عمل نشده است؛ این‌ها باید محاکمه شوند! این مزخرفات چیست؟

نیازمندی های روز کشور/رضا عیوضی/شعبه قم

به تعدادی اتفاق خوب جهت افتادن در این دولت نیازمندیم!

"ستاد مدیریت بحران"

 

به بیش از ده نفر معاون جهت همکاری در هر شغلی که فکرش را کنید نیازمندیم. حقوق عالی+ناهار (آبگوشت)

"مدیر برنامه‌ آقای ترکان"

 

به تعدادی سیمان‌کار ماهر جهت کار در یکی از نیروگاه‌ها نیازمندیم

"روابط عمومی وزارت خارجه دور"

 

 

یک عدد کارمند "چک‌کن غذا" در حد نو(استفاده شده فقط در سه سفر استانی) به فروش می‌رسد

"اداره کل تشریفات"

 

به تعدادی چرخ‌کار ماهر جهت چرخ کردن تعدادی نامه‌ نیازمندیم

"ستاد استقبال"

 

به تعداد زیادی ماکت و درخت نیازمندیم(با پورسانت و مزایای عالی)

"ستاد استقبال"

 

به چند کارگر قراردادی(تا بعد از انتخابات) جهت کار در احزاب جدید نیازمندیم

"حزب طرد شدگان88 "

 

برای کسی که می‌فهمه هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی‌فهمه هر توضیحی اضافه است

"حسام الدین ناشتا"

 

تعداد زیادی آدم با قابلیت سگ شدن واگذار می‌شود + شناسنامه و قلاده

"سازمان محیط زیست"

 

استخدام با شرایط(حداکثر دیپلم+دوستی با رئیس سازمان)

"سازمان محیط زیست"

 

یک عدد هفت تیر خوش‌دست در حد نو(متعلق به یک خانم دکتر اشراف‌زاده) به فروش می‌رسد

"عتیقه فروشی حاج‌خانم و عروس‌ها"

شعبه خرم دره را دریابید!!/مهدی گروسی/شعبه خرمدره

شعبه خرم دره را دریابید!!

شعبه خرم دره این روزها روزگارش خوش نیست وحال وهوای خوشی ندارد.مسئولین واعضای شعبه خرم د ره با مشکلات فراوانی دست وپنجه نرم می کند که نیازمند توجه مسئولین وبرنامه ریزی برای حل ریشه ای آنها می باشد.برخی از مسائل ومشکلات شعبه عبارتند از:

درس ها وعبرت های عاشورا/مهدی گروسی/شعبه خرمدره

درس ها وعبرت های عاشورا

تاریخ برای درس اندوزی وعبرت گیری است نه صرف داستان سرایی.بایستی وقایع عاشورا ومعارف عاشورا به گونه ای بیان شود که به درد حال وآینده جامعه اسلامی و مردم مسلمان بخورد نه اینکه ما را در گذشته نگه دارد. باید محرم وعاشورا در سبک زندگی وبصیرت افزایی و...کاربرد داشته باشد و به عاشورا نگاهی "آینده نگر" داشته باشیم نه "گذشته نگر".

آقا این‌جا چه خبره؟/رضا عیوضی/شعبه قم

آقا این‌جا چه خبره؟

تو این دو سه روزه اتفاقایی افتاده که تو اون دو سه روز قبلی هم ممکن بود بیافته و حتی ممکنه تو دو سه روز آینده هم اتفاقای دیگه‌ای بیافته شبیه اتفاقای این دو سه روز فعلی و اون دو سه روز قبلی؛ درواقع من به شما این نکته رو باید عرض کنم که عزیزان من! هر روز ممکنه اتفاقای زیادی بیافته! و خلاصه این‌که حادثه خودتم بکشی خبر نمی‌کنه.

تیتر خند/از خودزنی هاشمی تا پرهواداری محسن رضایی!/رضا عیوضی/شعبه قم

باورش سخت است اما باور کنید میم.ه الان توی اوین دارد آب خنک می‌خورد، آمارهای جهانی هم نشان می‌دهد تا دیروز ساعت ۴عصر سه نفر و نصفی بعد از دیدن فیلم وداع آن پدر و پسر، خودکشی کرده‌اند؛ خانم ابتکار هم که اگر چند روز خبری از افاضاتشان نباشد، واقعا همه احساس می‌کنند که خانم ابتکار چند روز است که خبری از افاضاتشان نیست! اما محققان دولتی معتقدند، مصاحبه بی‌بی‌سی با خانم ابتکار آن هم با موضوع توافق هسته‌ای، در نوع خودش نقش زیادی در رفع آلودگی هوا داشته است. زیباکلام و علی مطهری هم که کلا هیچی! این وسط سکوت معنادار خانواده هاشمی را بچسب!

لبخند بغض/تقی شجاعی/شعبه خرمدره

لبخند بغض

بغض مبهمی به سراغ گلویم آمده؛ نه بالا می آید و نه می توان خوردش. انگار مأموریت دارد که نفَسم را ببُرد. من عاشق این جور بغض ها هستم. بغض هایی که می خواهند کارَت را تمام کنند. این بغض ها مرا یاد مشهدی شدنم می اندازند. یاد اولین باری که وارد صحنت شدم و اذن دخول را چندبار خواندم. هیچ صدایی که اجازه ای برای ورود به من داده باشد نشنیدم اما این بغض راه نفَسم را بسته بود. دوست داشتم همانجا و همان لحظه که از همه ی اطراف بریده بودم این بغض کارم را تمام می کرد. شاید می ترسیدم از آنجا بروم ودوباره بروم سراغ همان همه ی دیگر. شاید می ترسیدم این «حال» هیچ وقت و هیچ جای دیگری از من پذیرایی نکند... بگذار این «حال» را با این «ه» بنویسم تا به پذیرایی تو بخورَد؛ این «هال»....

«سنگک در لتیان» فیلم بعدی کمپانی «بهرمان وود»!/رضا عیوضی/شعبه قم

«سنگک در لتیان» فیلم بعدی کمپانی «بهرمان وود»!

چه کسی فکر می‌کرد با برداشته‌ شدن تحریم‌ها، حتی کار و بار صنعت سینمایی کشور هم سکه بشود و همین الان به من خبر داده‌اند که حتی قشر فرهیخته و فرهنگی آمریکا هم تئاترها را تعطیل کرده‌اند و برای دیدن فیلم وداع غم‌انگیز حاج آقا با میم.ه، ریختن تو خیابونا!!! حتی معترضان دست‌نوشته‌هایی با خود حمل می‌کنند که از دولت اوباما درخواست پخش این فیلم در سینماها را دارند.

 

Scroll to Top