"روایت براده ها"محصولی فاخر و مبتکرانه، حاصل هنر اصیل اسلامی

روایت براده ها

 

"روایت براده ها"محصولی فاخر و مبتکرانه، حاصل هنر اصیل اسلامی

 

"مواسات"3 عنوان کتاب اربعینی، به بازار نشر عرضه کرد.

3عنوان کتاب اربعینی در یک مجموعه سه جلدی به نام "روایت براده‌ها" به چاپ رسید.

این سه کتاب که هرکدام از منظر و زاویه‌ای به واقعه بی‌نظیر اربعین حسینی(ع) پرداخته است، شامل دفتر اول "او یافت مرا"، دفتر دوم "سیّد «من» حسینی" و دفتر سوم "این است، آن نیست!" می‌باشد.

"او یافت مرا" دفتر اول مجموعه "روایت براده‌هاست" است که با بیانی طنز و همراه با مزاح، حال و هوای زائران و مسافران مسیر پیاده روی اربعین را به زیبایی به تصویر می‌کشد. این کتاب، در نوع خود اولین کتاب طنز در زمینه سفرنامه پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) است که تا کنون نگاشته شده است. "او یافت مرا" که به دلیل بیان روان و طنزگونه خود، در مدتی کم مورد استقبال بی‌نظیر خوانندگان و مخاطبان خود قرار گرفته است، توسط رضا عیوضی نگاشته شده است.

دفتر دوم روایت براده‌ها، "سیّد «من» حسینی" است. در این کتاب، روایتی جذاب و خواندنی از فتح «من» در پیاده‌روی اربعین به قلم نویسنده توانمند، تقی شجاعی به تصویر کشیده شده است. همان‌طور که از اسم زیبای کتاب هم پیداست، شخصیت اصلی کتاب در کش و قوس‌های مختلفی قرار می‌گیرد و در وانفسای منیّت‌ها و مادی‌گرایی‌های نفس، در نهایت حسینی می‌شود... . نویسنده کتاب که صاحب اثر دفاع مقدس "پیمان رحمان بمان" نیز هست، با فضاسازی‌ها و توصیف‌های بسیار بدیع و دلنشین، مخاطب را پای داستان‌ها و وقایع، میخ‌کوب می‌کند.

اما دفتر سوم مجموعه 3 جلدی روایت براده‌ها، مجموعه وقایع و داستان‌هایی است که در سال‌های اخیر پیرامون اربعین حسینی رخ داده است. کتاب "این است، آن نیست!" شامل 23 عنوان داستان به قلم نویسندگانی چون تقی شجاعی، رضا عیوضی، وحید نادری، یاسین کیخا، عابدین زارع، محمد امین ناظری و مهرنوش گرجی است. این وقایع و اتفاقات که حاصل سفر خود این نویسندگان و مصاحبه با زائران پیاده‌روی است، با قلمی هنرمندانه و پردازشی در خور، به رشته تحریر در آمده است.

مجموعه "روایت براده‌ها" به همت موسسه اسلامی سالکان تمدن ساز(مواسات) و از طریق انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است.

جهت ورود به پایگاه اینترنتی این مجموعه روی عکس زیر کلیک نمایید.

علاقمندان می‌توانند از راه‌های زیر، نسبت به خرید این مجموعه اقدام نمایند:

ارسال پیامک: با ارسال عدد 1 به شماره 30006819

مراجعه به صفحه مجازی مواسات به آدرس: rb.stii.ir

تماس با تلفن گویای 02128426819

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


 

Scroll to Top