شام آخر داستان های از شب های شام

چند وقتی‌ست موضوع دفاع از حرم و شهدای مدافع حرم، تبدیل به یکی از سوژه‌های مورد علاقه هنرمندان کشورمان شده است. همه روزه چندین اثر هنری اعم از فیلم، کلیپ، نماهنگ، پوستر، عکس و… با محور این موضوعات ساخته و منتشر می‌شود.

اما در این میان، مواسات، با توجه به رسالت و مقصود خود، دست به تولید اثری متفاوت در این حوزه نموده است: «شام آخر؛ داستان‌هایی از شب‌های شام» به قلم جمعی از نویسندگان مواسات.

این کتاب شامل ۹ فصل به قلم ۹ نویسنده جوان است که هریک از زاویه‌ای سوژه سوریه و محور مقاومت را به داستان کشیده‌اند. داستان‌هایی که گاه از فضای پر التهاب سوریه و عملیات‌های چریکی سخن می‌گویند و گاه از میان ایران و از درون خانواده‌ها یا دوستان شهدای مدافع حرم.

این کتاب با ۲۶۴ صفحه در قطع رقعی توسط «نشر مواسات» راهی بازار نشر شده است.

روایتی از لحظه لحظه حمله ترویستی به مجلس

گفتنی‌ست داستان اول این کتاب با عنوان «اتاق آخر» داستان استاد دانشگاهی‌ست که با حضور نیروهای ایرانی در سوریه مخالف است و این عقیده را مدام به دانشجویان تحمیل می‌کند. وی در ادامه داستان با شرکت در انتخابات، وارد مجلس می‌شود و بصورت اتفاقی در جریان حضور عناصر تروریستی داعش در مجلس، برای لحظاتی التهابات فراوانی را متحمل می‌شود که نهایتا با حضور و جانفشانی نیروهای نظامی جان سالم به در می‌برد.

در پایان لازم به ذکر است، این کتاب هم‌اکنون از طریق پایگاه نشر مواسات به نشانی  nashremovasat.stii.ir  قابل خرید است.

141