سر قضیه‌ی جوانها یک جنگ نرمِ زیرپوستی بسیار فراگیری امروز بین جمهوری اسلامی و بین آمریکا و همدستان آمریکا و صهیونیستها برقرار است. … جمهوری اسلامی میخواهد جوان تبدیل بشود به یک عنصر فعّال، اثرگذار.

… هم خودتان را بسازید به معنای واقعی کلمه، هم ثابت قدم بمانید…

برگزیده بیانات مقام معظم رهبری در میدان با دانش آموزان ۱/۲/۹۵

 

با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان و اهمیت اموزش و تربیت ایمانی انان موسسه اسلامی سالکان تمدن ساز (مواسات) که دارای مجوز رسمی از وزارت کشور با فعالیت در سطح ملی می باشد، طرح شهید رضا سلیمانی را در تابستان ۹۵ در شهرهای ابهر، خرمدره، خرمدشت و تهران برگزار نمود.

این طرح که در رده های سنی مختلف برگزار گشت، دارای کلاس های آموزشی متنوعی در زمینه های مختلف هنری و مهارتی، قرآن بخوانیم، برنامه نویسی، خوشنویسی و … بود.

کلاس های تربیتی این طرح علاوه بر دوره های مخصوص تربیت مربی، شامل کارگاه های زندگی ایمانی است که با محوریت سبک زندگی اسلامی توسط طلاب و مربیان موسسه ارئه می گردد. لازم بذکر است که ذیل این طرح، مراسم معنوی اعتکاف رمضانیه نیز در شهرستان های ابهر و خرمدره برای رده های سنی نوجوانان وجوانان با برنامه های معرفتی متنوع توسط گروه تبلیغی موسسه برگزار شد.

در این طرح برنامه های تفریحی مختلفی اجرا شد که می توان از جمله ان ها به آیتم های فوتبال، شنا، فوتبال دستی، کوهنوردی و … اشاره نمود.

در انتهای این طرح دواردوی تربیتی تفریحی در مشهد مقدس و نیز شهر بابلسر انجام شد که در اردوها نیز  آیتم های مختلف تربیتی و نیز تفریحی مانند جت اسکی، قایق کانو، سکان داری و … اجرا گشت.

در ادامه تصاویر این طرح را می توانید مشاهده بفرمایید.


طرح شهید رضا سلیمانی
طرح شهید رضا سلیمانی
Orientation: 1
« 1 از 67 »